Alucra Demirözü Köyü

Bakan Albayrak Londra’da 11 finans kuruluşunun yöneticisi ile görüştü

Bakan Albayrak Londra’da 11 finans kuruluşunun yöneticisi ile görüştü
Bu haber 04 Eylül 2018 - 10:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bakan Albayrak Londra’da 11 finans kuruluşunun yöneticisi ile görüştü

Giriş Tarihi: 04.09.2018 Güncelleme Tarihi: 04.09.2018 
BAKAN ALBAYRAK LONDRA'DA 11 FİNANS KURULUŞUNUN YÖNETİCİSİ İLE GÖRÜŞTÜ

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Londra‘da 15 trilyon dolar büyüklüğünde varlık yöneten, dünyanın en büyük finans kuruluşlarından 11’inin başkan ve üst düzey temsilcileriyle ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirdi. Albayrak’ın yapılan görüşmelerde, Türkiye’nin ekonomik istikrar ile sağladığı 15 yıllık başarı hikayesinin yanında, yeni dönemde daha güçlü bir stratejik plan çerçevesi içerisinde ortaya koyacağı politikaları detaylı bir şekilde anlattığı öğrenildi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İngiltere’nin başkenti Londra‘daki temaslarını finans çevreleri ile yaptığı birebir görüşmelerle tamamladı.

DÜNYANIN EN BÜYÜK FİNANS KURULUŞLARI
İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond ve Devlet Bakanı Sir Alan Duncan ile başbaşa ve heyetlerarası görüşmeler gerçekleştiren Albayrak, daha sonra dünyanın en büyük finans kuruluşlarından 11’inin başkan ve üst düzey temsilcileri ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirdi.

TÜRKİYE’NİN BAŞARI HİKAYESİNİ ANLATTI
​Albayrak’ın, toplamda 15 trilyon dolar büyüklüğünde varlığı yöneten firma başkan ve yöneticileri ile yapılan görüşmelerde, Türkiye’nin ekonomik istikrar ile sağladığı 15 yıllık başarı hikayesinin yanında, yeni dönemde daha güçlü bir stratejik plan çerçevesi içerisinde ortaya koyacağı politikaları detaylı bir şekilde anlattığı öğrenildi.

AA

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA