Alucra Demirözü Köyü

Başkan Erdoğan, AK Parti belediye başkan adaylarını açıklıyor

Başkan Erdoğan, AK Parti belediye başkan adaylarını açıklıyor
Bu haber 24 Kasım 2018 - 15:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Erdoğan, AK Parti belediye başkan adaylarını açıklıyor

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 24.11.2018 Güncelleme Tarihi: 24.11.2018 
ERDOĞAN, AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI AÇIKLIYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde AK Parti Belediye Başkanı Adaylarını Tanıtım Toplantısı’nda konuşuyor. Erdoğan, AK Parti’nin 14 büyükşehir, 26 il belediye başkan adayını açıklıyor. Erdoğan konuşmasında “MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye Cumhur İttifakı’na olan bağlılığını bugün bir kez daha beyan ettiği için teşekkür ediyorum. Biz de beka mücadelesinin en önemli dayanak noktalarından biri olarak gördüğümüz Cumhur İttifakı’na bağlılığımızı tekrar beyan ediyoruz. Sayın Bahçeli’ye İstanbul, Ankara ve İzmir’de aday çıkarmayarak AK Parti’yi destekleme kararı için de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı için Haliç Kongre Merkezi’ne geldi.Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından CNR Expo’da düzenlenen 17. MÜSİAD EXPO Kapanış ve Uluslararası Genç İşadamları Kongresi (UGİK) Açılış Töreni’ne katıldı.

Daha sonra buradan ayrılan Erdoğan, aday tanıtım toplantısının yapılacağı Haliç Kongre Merkezi’ne geldi. Erdoğan’a bazı bakanlar, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, milletvekilleri, il ve ilçe başkanları eşlik etti.

İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI BUGÜN AÇIKLANMAYACAK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantıda partisinin 14 büyükşehir, 26 il belediye başkan adayını açıklayacak. AK Parti’nin İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayları ise bugün açıklanacak isimler arasında yer almayacak.

Bu arada, Haliç Kongre Merkezi’ndeki toplantıya partililer yoğun ilgi gösterdi. Yerli ve yabancı basın mensupları, canlı bağlantılarla toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulunuyor.

AK Parti’den 2019 Mahalli İdareler Seçimi’nde aday gösterilmeyi bekleyen birçok aday adayı da tanıtım toplantısının gerçekleştirildiği salonda yerini aldı.

Çalınan müziğe ellerindeki ellerindeki bayraklarla eşlik eden partililer “Recep Tayyip Erdoğan”, “Gençlik reisinin yanında”, “Dik dur eğilme, bu millet seninle” sloganları attı. Salonun ikinci katında partililer, İstanbul silüeti üzerine “İstanbul haykırırsa, Türkiye şahlanır” yazılı AK Parti logolu dev afiş açtı.

Salona, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Erdoğan’ın portreleriyle, Türk bayrağı ve AK Parti bayrakları asıldı.

Bu arada, program, platforma yerleştirilen iki dev ekrandan izlenebiliyor.

BAŞKAN ERDOĞAN BAŞKAN ADAYLARINI AÇIKLIYOR…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde AK Parti Belediye Başkanı Adaylarını Tanıtım Toplantısı’nda konuşuyor.

Erdoğan, AK Parti’nin 14 büyükşehir, 26 il belediye başkan adayını açıklıyor.

Başkan Erdoğan’ın açıklamaları şöyle;

“SAYIN DEVLET BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bugüne kadar girdiğimiz 14 seçimde tercihi AK Parti’den yana kullanan vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Sandıktan kendisine çıkan her oy için gece gündüz çalışan parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Gelecek seçimlerde görev alacak arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Sözlerimin hemen başında Cumhur ittifakını devam ettireceğini açıklayan Sayın Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum.

“AK PARTİ OLARAK CUMHUR İTTİFAKINA BAĞLILIĞIMIZI BİR KEZ DAHA DUYURUYORUZ”

Biz de AK Parti olarak Cumhur İttifakına bağlılığımızı buradan bir kez daha duyuruyoruz. Bahçeli’nin ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir’de aday çıkarmayarak bizi desteklemelerinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.

“BAHÇELİ’NİN İFADESİ İLE ZİLLET İTTİFAKI KARŞISINDA…”

Türkiye, cumhur ittifakından aldığı güç ile çok daha zorlu ve büyük mücadelelerden başarıyla çıkacaktır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile hedeflerine ulaşma gücü artan Türkiye inşallah 2023’e bu heyecanla ulaşacaktır. Özellikle 31 Mart seçimlerinin gerçekten cumhur ittifakı karşısında yer alarak, sayın Bahçeli’nin ifadesiyle zillet ittifakı karşısında yükümüzün ne kadar ağır olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.

“MİLLET İTTİFAKI İÇERİSİNDE VATANSEVERLİĞE KARŞI NE ARARSANIZ VAR”

Zira bu malum ittifakın içerisinde vatanseverliğe karşı, milliyetperverliğe karşı ne ararsanız var. Hele hele terör örgütünün içinde olduğu içinde olduğu böyle bir ittifaktan milli ittifak çıkar mı? Terör örgütünün destek verdiği oluşumun içinden vatanseverlik çıkar mı? İşte bugün bazı medya yayınlarında da gördüğünüz gibi çocukları dağlara kaçırıp Kandil’de onlara neler uygulandığını görüyoruz. Şu anda ana muhalefet partisi bu tür bir oluşumla Kandil’den aldıkları icazetle bir araya gelen böyle bir ittifakı inanıyorum ki 31 Mart’ta benim milletim o teröristleri nasıl çukurlara gömdüyse ve şimdi de sandığa gömecek.

“İNŞALLAH 31 MART GECESİ BİZLER İÇİN ÇOK ANLAMLI OLACAK”

Gece gündüz demeden çalışacağız. Ana kademe, kadın kollarımız, gençler; kapı kapı dolaşarak çok koşacağız. İnşallah 31 Mart gecesi bizler için çok anlamlı olacak, çok farklı olacak. Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir. Buradan bir kez daha sayın Bahçeli’ye ve MHP’ye gönül vermiş kardeşlerimize bu kutlu yürüyüşe vermiş olduğu destek için teşekkürlerimi, şükranlarımı ifade ediyorum.

“SEÇİM MANİFESTOMUZU ÖNÜMÜZDEKİ AY SUNACAĞIZ”

Seçim manifestomuzu inşallah önümüzdeki ay, adaylarımızın tamamını ilan ettikten sonra milletimizin takdirine sunacağız. Şimdi yeni bir seçime giriyoruz “31 Mart 2019 için asıl sloganımız belli ama bunu seçim manifestomuzla birlikte açıklayacağız. Yeni dönemin en önemli özelliği; hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliğiyle daha üstün noktaya taşıyacak olmamızdır.

“KALPLERİ FETHETMENİN MÜCADELESİNİ YÜRÜTTÜK”

Biz milletimizin aklını çelmenin değil, gönlüne girmenin peşinde olduk. Biz her şeyden önce kalpleri fethetmenin mücadelesini yürüttük. AK Parti’nin her seçimde oy hedefi, mümkünse yüzde 100’ün desteğini almaktır. Buna ne kadar yaklaşırsak kendimizi o kadar başarılı görürüz. Kibir, büyüklük taslama, millete tepeden bakma, milletle irtibatı koparma hastalığına kapılanların AK Parti çatısı altında yeri olamaz.

BAŞKAN ERDOĞAN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI AÇIKLIYOR…

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, yerel seçimlerde partisinin belediye başkan adaylarını açıklıyor:

Erdoğan, yerel seçimlerde partisinin Adıyaman Belediye Başkanı adayının Beyin Cerrahı Doktor Süleyman Kılınç, olduğunu duyurdu.

Amasya: Cafer Özdemir

Antalya: Menderes Türel (Mevcut belediye başkanı)

Ardahan: Yunus Baydar

Artvin: Mehmet Kocatepe (Mevcut belediye başkanı)

Bartın: Yusuf Ziya Aldatmaz

Batman: Murat Güneştekin (Eski il başkanı)

Bayburt: Fatih Yumak

Bitlis: Nesrullah Tanğlay

Bolu: Fatih Metin

Burdur: Deniz Kurt (Ak Parti Eski Teşkilat Başkanı)

Bursa: Alinur Aktaş (Mevcut belediye başkanı)

Denizli: Osman Zolan (Mevcut belediye başkanı)

Diyarbakır: Cumali Atila (Mevcut belediye başkanı-kayyum)

Düzce: Faruk Özlü (Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı)

Elazığ: Şahin Şerefoğlulları (İş adamı – Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı)

Erzurum: Mehmet Sekmen (Mevcut belediye başkanı)

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA