Alucra Demirözü Köyü

Başkan Erdoğan: Osmanlı tokadını sandıkta atın

Başkan Erdoğan: Osmanlı tokadını sandıkta atın
Bu haber 15 Şubat 2019 - 16:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Erdoğan: Osmanlı tokadını sandıkta atın

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 15.02.2019 Güncelleme Tarihi: 15.02.2019 
BAŞKAN ERDOĞAN: OSMANLI TOKADINI SANDIKTA ATIN

Başkan Recep Tayyip ErdoğanBursa Gökdere Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuştu. Başkan Erdoğan “İYİ Parti, bir taraftan ‘milliyetçiyim’ diyor, ‘milliyetçiyim’ derken de bu hanımefendi, CHP’yle, bu terör örgütünün temsilcisi olan HDP’yle nasıl oluyor da el ele, kol kola dolaşıyor. Eğer bu vatanı seviyorsak, eğer bu milleti seviyorsak o zaman gelin bu CHP’ye de diğerlerine de 31 Mart’ta tam bir Osmanlı tokadını sandıkta atın.” dedi.

Başkan Erdoğan, Bursa Gökdere Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

Buradan Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Orhangazi, ilçelerimize gönül dolusu selamlar gönderiyorum. Üretimle büyüyen bu ulu şehirde sizlerle birlikte olmanını mutluluğunu yaşıyorum. Bursa’nın çınarları sadece dibinde oturanlara değil, ülkemize ve milletimize de huzur verir. Bu topraklar ebedi yurttur. Bursa şehirlerden bir şehir değil adına nice şiirler yazılan bir şehirdir.

50 KAT TRİLYON YATIRIM YAPTIK
Ben bu Bursa’ya aşık oldum. Tanıdım tanıyalı sevdim aşık oldum. Bursa ile birlikte yürüdük hep bu yolda… Biz Bursa’yı sadece sevmekle kalmadık. Aynı zamanda hizmet ettik. Son 16 yılda Bursa’ya ne kadar yatırım yaptık biliyor musunuz? Bunları bilmeyenlere anlatın… 50 kat trilyon yatırım yaptık. CHP bu rakamlardan anlamaz. Onlar sarece bol bol yalan söyler. Ama iyi ki yalan söylüyorlar. Biz de yargıya gönderiyoruz. Yargıdan 1,5 milyon geldi. Mehmet Özhaseki kardeşim parayı aldı, Kızılay Meydanı’nda döner dağıttı. Ben de bu parayı Mehmetçi Vakfı’na vereceğim.

TERÖRLE MÜCADELEMİZDEN RAHATSIZLAR
Bay Kemal bizim terör örgütüyle mücadelemizden rahatsız oluyor. Biz bunları niye anlatıyoruz hanımefendi… Bunlar oluyor ama biz Cudi’de, Gabar’da kullandığımız mermiler, bombalar… Bunlar niçin kullanılıyor. Ülkemizin mutluluğu, huzuru için. Beyefendiler rahatsız oluyor. Bunların bir bayan milletvekili benim bayan polisimin elini ısırıyor. Bunlara bunun hesabını sormayacak mıyız? Soracağız. Öyle 25 kuruya simit yok. Bunların bedelini ödeyecekler.

BİR DİĞER MÜJDEM ULUDAĞ İLE İLGİLİ
Bursa’ya kaçak göçek mimarı yakışmaz. Bursa’nın mimarisinde yatay mimarı var. Bir diğer müjdem Uludağ ile ilgili olacak. Yetki karmaşası yüzünden hizmetleri etkin götüremediğimiz bir bölgemiz burası. Daha verimli hale getirmek, daha verimli hizmek vermek için Uludağ Alan Yönetim Başkanılığı’nı kuruyoruz. Böylece Uludağ’ın 12 ay boyunca turizme kazandırılmasını sağlayacağız. Eski tabakhane bölgesini de termal turizm bölgesi yapıyoruz. Bursa’ya yılda bir milyar TL’lik katkıda bulunmasını bekliyoruz.

İmar Barışı kapsamında Bursa’da 87 bin 936 müracaat yapıldı. Kentsel dönüşümdeki aksaklıkları çözeceğiz. Yaklaşık 20 bin vatandaşımızı etkileyen sıkıntıların hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeden çözüme kavuşturacağız.

İSTANBUL-BURSA ARASI 1 SAATE DÜŞECEK
İstanbul-İzmir Otoyolu aynı zamanda bir Bursa Otoyolu. İstanbul-Bursa arasını 1 saate düşürecek projeyi bu yıl içinde bitiriyoruz. Hızlı tren projesinin yapımı devam ediyor.

Bursa’da 20 baraj ve 15 gölet inşaa ettik. 9 baraj ve 2 göletin ise yapım çalışmaları devam ediyor. Gemlik Körfezi’ndeki yerleşim yerlerine içme kullanma ve sanayii suyu temin edeceğiz.

Bursalı iş adamalarımıza 42 kat trilyon tutarında yatırım teşviki verdik. Biz üretiyoruz, çalışıyoruz.

BURSA’YA TARİHİ PROJE
Milli teknolojimize uygun şekilde Bursa’da teknoloji sanayi bölgesi Teknosab’ı kuruyoruz.

OSMANLI TOKADI ATIN
İYİ Parti, bir taraftan ‘milliyetçiyim’ diyor, ‘milliyetçiyim’ derken de bu hanımefendi, CHP’yle, bu terör örgütünün temsilcisi olan HDP’yle nasıl oluyor da el ele, kol kola dolaşıyor. Eğer bu vatanı seviyorsak, eğer bu milleti seviyorsak o zaman gelin bu CHP’ye de diğerlerine de 31 Mart’ta tam bir Osmanlı tokadını sandıkta atın.

BURSA’DA 3 TANZİM SATIŞ NOKTASI KURULACAK
Bursa’nın şehir içi ulaşım konusu var. Yıldırım – Osmangazi metrosunun kent meydanı terminal bölümünün bir türlü bitirilemediğini biliyorum. Bir an önce bitirilmesi için ne gerekiyorsa yapılmasının bizzat takipçisi olacağım.
Nilüfer-Gürsu metrosunun bitmesi için de gerekirse farklı formülleri devreye sokacağız.

Bursa’da da tanzim satışa başlıyoruz. Bugün üç yerde tanzim satış noktası kurulacak.

‘3 KAT FİYAT ÇEKERSEN KARŞINDA BİZİ BULURSUN’
Bunlar bize dövizle saldırdılar, faizle saldırdılar. Ne oldu? Hiçbir şey olmadı. Şimdi de domates biber ve patlıcanla saldırıyorlar. Biz bir karar aldık. Tanzim satışına başlıyoruz. Bursamızda da aynı şeyi yapacağız. Kimse benim vatandaşıma zulmedemez. Zincir marketler şimdi rahatsız oluyorlar. Çıkmış birileri ne diyor? Bazıları var ya, Profesör filan… Bu serbest piyasaya ters… O kalıcı ürünlerle ilgilidir. Bir haftalık 15 günlük üründe 3 kat fiyat çekersen karşında bizi bulursun. Bizler üretici ile tüketici arasında bu bağı kuracağız.

ŞU HALE BAK
Peribacalarının orada otel yapıyor. Şu hale bak. Nasıl peribacalarının oraya beton yığınlarını sokarsın ya. Kültür ve Turizm Bakanımı aradım anında müdahalesi yapıldı. Vali Bey’le görüştüm ertesi gün yıkım başladı. Ne kadar kaçak yapı varsa yıkacaksınız, seçimden sonra oradayım dedim.

TÜRKİYE’Yİ DURDURMAYI BAŞARAMAYACAKLAR
IMF’ye borcumuz 23.5 milyar dolardı: IMF ile ilk anlaşmayı CHP yaptı. Geldiğimizden bu yana ödedik. Mayıs 2013’te borcu sıfırladık. Bunu biz yaptık. İşte Merkez Bankası da 27.5 milyar dolardı şimdi 100 milyar dolara tırman

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA