Alucra Demirözü Köyü

Başkan Erdoğan’dan Yenimahalle’de kritik açıklamalar

Başkan Erdoğan’dan Yenimahalle’de kritik açıklamalar
Bu haber 14 Mart 2019 - 15:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Erdoğan’dan Yenimahalle’de kritik açıklamalar

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 14.03.2019 Güncelleme Tarihi: 14.03.2019 
BAŞKAN ERDOĞAN’DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Yenimahalle’de düzenlenen mitingde halka hitap ediyor. Erdoğan, “Tencere yuvarlanır, kapağını bulurmuş. Bay Kemal de büyükşehirde tam kendisi gibi birini buldu. 9 yılda 9 seçim kaybeden CHP Genel Başkanı, Ankara Büyükşehire kendisi gibi sürekli kaybeden birini aday yaptı. Seçim öncesi CHP kapısından ayrılmayan, sonra istifa edip alengirli işlere bulaşan zatı ‘işte adayımız’ diye yine Ankara’ya dayattılar. Sadece bununla da kalmadılar, bölücü örgütün siyasi uzantılarını da kollarının altına aldılar. Marjinalleri, sapkınları, ezan-bayrak karşıtlarını da ittifaka dahil ettiler.” dedi.

Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Yenimahalle’de düzenlenen mitingde halka hitap ediyor.

Başkan Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

Emekçi kardeşlerimi buradan selamlıyorum. Bilkent Şehir Hastanesi’nin açılışını yaptım. 3 bin 700 yataklı bir hastane. “Türkiye’yi yükselteceğiz” dedik. 24 Haziran’daki desteğinizden dolayı teşekkürlerimi sunarım

“MEHMET ÖZHASEKİ BELEDİYECİLİKTE SEMBOL BİR İSİM! TECRÜBEYSE VEYSEL TİRYAKİ…”
Yenimahallle’de samimiyetle çalışacak bir arkadaşımızı aday gösterdik. Veysel Tiryaki kardeşimizde tecrübeyse tecrübe, gençlikse gençlik var. Tüm Ankaralıların gururla misafirlerini götürdüğü tarih ve turizm merkezlerinde Veysel Beyin imzası var. Mehmet Özhaseki kardeşim belediyecilikte sembol bir isimdir. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak böyle kıymetli, çalışkan isimlerle karşınıza çıktık.

“BAY KEMAL ANKARA’DA KENDİSİ GİBİ BİRİNİ BULDU”
Biz başarıyı ödüllendirirken muhalefet neyi tercih etti? Tencere yuvarlanır, kapağını bulurmuş. Bay Kemal de büyükşehirde tam kendisi gibi birini buldu. 9 yılda 9 seçim kaybeden CHP Genel Başkanı, Ankara Büyükşehire kendisi gibi sürekli kaybeden birini aday yaptı.

Seçim öncesi CHP kapısından ayrılmayan, sonra istifa edip alengirli işlere bulaşan zatı ‘işte adayımız’ diye yine Ankara’ya dayattılar. Sadece bununla da kalmadılar, bölücü örgütün siyasi uzantılarını da kollarının altına aldılar. Marjinalleri, sapkınları, ezan-bayrak karşıtlarını da ittifaka dahil ettiler.

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA