Alucra Demirözü Köyü

/fetoden-ekrem-imamogluna-acik-destek

/fetoden-ekrem-imamogluna-acik-destek
Bu haber 20 Nisan 2019 - 11:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

FETÖ’den Ekrem İmamoğlu’na açık destek!

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 19.04.2019 Güncelleme Tarihi: 19.04.2019 
FETÖ'DEN İMAMOĞLU'NA AÇIK DESTEK!

31 Mart yerel seçimleri öncesinde firari FETÖ’cülerin İmamoğlu’na desteği seçimlerin ardından da devam etti. FETÖ’nün Afrika’daki okullarında okuyan öğrenciler kullanılarak CHP’li İmamoğlu’na destek şarkıları söyletildi. İmamoğlu’nun da göreve gelir gelmez veri tabanını kopyalatmak istemesi sosyal medya kullanıcıları tarafından ‘İmamoğlu örgüte olan borcunu mu ödüyor?’ şeklinde yorumlandı.

Skandal bir kararla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ekrem İmamoğlu’na Fetullahçı Terör Örgütü mensupları ardı ardına destek açıklaması yaparken, bir skandal görüntü daha ortaya çıktı. FETÖ’nün Afrika yapılanması da harekete geçti ve İmamoğlu’na hazırladıkları bir video ile destek verdi.

FETÖ OKULLARINDAN DESTEK VİDEOSU

15 Temmuz darbe girişimi sonrası yurt dışına kaçan FETÖ’cü teröristler Türkiye’de siyasi dizayn peşinde koşuyor. FETÖ’nün Afrika’daki okullarında okuyan yabancı öğrencilerin kullanıldığı video örgüt mensupları tarafından hazırlandı. Örgüt mensupları tarafından Afrikalı öğrencilere “İmamoğlu’na mazbatayı ver” tezahüratı yaptırıldı.

FETÖ’CÜ HESAPLAR VİDEOYU DOLAŞIMA SOKTU

FETÖ’cülerin yönettiği sosyal medya hesabı @kacsaatolduson hesabından servis edilen video, terör örgütü FETÖ’nün kapatılan kanalı Samanyolu kanalında haberleştirilerek okuyuculara servis edildi.

İMAMOĞLU FETÖ’YE OLAN BORCUNU MU ÖDÜYOR?

Şaibeli bir biçimde mazbatayı alan İmamoğlu ilk günden devlet güvenliğini tehdit etmeye başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin veri tabanını kim olduğu bilinmeyen 3 kişiye kopyalatma talimatı verdi. İmamoğlu yayınladığı genelgede hiçbir ihbar veya şikayet bulunmadığı halde, müfettişlere ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veritabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi. İmamoğlu’nun skandal kararını mahkeme durdurdu. Peki İmamoğlu neden böyle bir karar aldı? Başta firari terörist Emre Uslu olmak üzere 31 Mart yerel seçimleri öncesinden İmamoğlu’na tam gaz destek veren açıklamalar yapmıştı. Başkan Erdoğan’ı açık açık tehdit eden FETÖ’cü teröristler İmamoğlu’na PR kampanyasında destek oldu. İmamoğlu’nun ise göreve gelir gelmez veri tabanını kopyalatmak istemesi sosyal medya kullanıcıları tarafından ‘İmamoğlu örgüte olan borcunu mu ödüyor?’ şeklinde yorumlandı.

FETÖ'nün firari isimleri 'zillet ittifakı'na oy istediler!
FETÖ firarilerinden skandal '31 Mart' itirafı!
İmamoğlu, gizli belgeleri FETÖ ve PKK'ya mı açıyor?
İl Seçim Kurulu'nun skandal mazbata kararına sevinen PKK ve FETÖ oldu
FETÖ ve PKK'dan 'Millet İttifakı'na oy talimatı!

FETÖ’nün firari isimleri ‘zillet ittifakı’na oy istediler!

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 27.03.2019 
'ZİLLET İTTİFAKI'NA OY İSTEDİLER!

Fetullahçı terör örgütü (FETÖ) kurtuluş umudunu 31 Mart 2019 yerel seçimlerine bağladı. Firari teröristler Erhan Başyurt ve Ekrem Dumanlı, “Son şans” diyerek Zillet İttifakı’na oy istedi. FETÖ’cü Tarık Toros ise Zillet’in kazanması durumunda darbe veya dış müdahale olacağını ima etti.

15 Temmuz 2016’da Türkiye’yi işgale kalkışan alçak terör örgütü FETÖ, 31 Mart seçimleri için CHP-İP-HDP ve Saadet’ten oluşan Zillet İttifakı için çalışma yürütüyor. Emniyet, yargı, askeriye, finans ve medya ayağı kırılan alçak terör örgütü 31 Mart seçimlerini ölüm-kalım seçimi olarak görüyor. Bu durum firari FETÖ’cülerin de dilinde. O FETÖ’cülerden birisi FETÖ’nün finans ayağının elebaşı Akın İpek’in prensi, Feto’ya ruhunu satan Erhan Başyurt. Kaçtığı İngiltere’de hainliğini sürdüren Başyurt, örgütün tek çıkış yolunun Zillet İttifakı’nın olduğunu ifade ederek, “Tek adam referandumu köprüden önceki son çıkıştı. Bu çıkış kaçırıldı. Şimdi yerel seçim köprüden sonraki ilk çıkış, diyorum ben. Bu da kaçarsa bir dahaki çıkış 10 kilometre sonra. Veya var mı yok mu artık meçhul” dedi.

İÇERİ DE DIŞARI DA HAREKETLENİR
Tarık Toros da FETÖ’nün 15 Temmuz’da millete takılan işgal planının sürdüğünü dışa vurdu. Zillet İttifakı’nın 31 Mart seçimlerini kazanmasının FETÖ’nün darbe planının önünü açacağını itiraf eden terörist Toros, “Bu sandıktan şöyle bir sonuç çıkabilir. Seçmen AK Parti’ye eskisi kadar güvenmiyor, oylarında erozyon var. Bu siyasi gerilemenin ve işte Ankara’da sarayın paniğe kapılmasına yol açacak bir şey, içeriyi de dışarıyı da hareketlendirecek bir şey” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA