Alucra Demirözü Köyü

Giresun’da Cumhur İttifakı sevinci: 10 yıl sonra yeni bir sayfa açıldı

Giresun’da Cumhur İttifakı sevinci: 10 yıl sonra yeni bir sayfa açıldı
Bu haber 01 Nisan 2019 - 21:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Giresun’da Cumhur İttifakı sevinci: 10 yıl sonra yeni bir sayfa açıldı

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 01.04.2019 Güncelleme Tarihi: 01.04.2019 
BÜYÜK SEVİNÇ: 10 YIL SONRA YENİ BİR SAYFA AÇILDI

Giresun Belediye Başkanlığı’na, yerel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre, ‘Cumhur İttifakı’nın AK Parti’li adayı Aytekin Şenlikoğlu seçildi. AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, “10 yıl aradan sonra Giresun merkezde tekrar belediye başkanlığı seçimini kazanmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm Giresunlu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.  Bu seçimin kaybedeni yoktur. Giresun kazanmıştır. Ezilenlerin gür sesi, suskun dünyanın hür sesi milletten başka efendi tanımayan liderimiz, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye mahcup olmadığımız için hemşehrilerimize minnettarız.” dedi.

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ni Giresun merkezde Cumhur İttifakı Adayı Aytekin Şenlikoğlu’nun kazanmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

10 yıl aradan sonra Giresun merkezde tekrar belediye başkanlığı seçimini kazanmanın sevincini yaşadıklarını ifade eden Öztürk, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“GİRESUN’DA YENİ BİR SAYFA AÇILDI”
“Giresunlu hemşehrilerimiz tercihlerini Adayımız Aytekin Şenlikoğlu’ndan yana kullanmıştır. 10 yıl aradan sonra Giresun merkezde tekrar belediye başkanlığı seçimini kazanmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm Giresunlu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu seçimin kaybedeni yoktur. Giresun kazanmıştır. Ezilenlerin gür sesi, suskun dünyanın hür sesi milletten başka efendi tanımayan liderimiz, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye mahcup olmadığımız için hemşehrilerimize minnettarız. Bu seçimlerle birlikte Giresun’umuzda yeni bir sayfa açılmıştır. Şimdi Giresun’a hizmet etme zamanıdır. Hemşehrilerimizin güvenine layık olacağız. Giresun Milletvekilleri olarak, Belediye Başkanımız ve ekibiyle şehrimizi büyütüp, geliştireceğiz. Kardeşliğimizi daha da güçlendirerek, birbirimize saygı ve hoşgörü içinde, birbirimizin hukukuna riayet ederek geleceğe ilerlemeye devam edeceğiz. Giresun’umuzu hep birlikte inşa edeceğiz.

Bu vesileyle, seçim çalışmalarımız boyunca bizleri yalnız bırakmayan tüm Giresunlu hemşehrilerimize, gece gündüz demeden özveriyle çalışan AK Parti il teşkilatımıza, kadın ve gençlik kollarımıza, seçim koordinasyon merkezinde çalışan ak kadroya; ayrıca Cumhur İttifakının üyesi Milliyetçi Hareket Partisi’nin il teşkilatı ve sevgili ülkücü kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA