Alucra Demirözü Köyü

Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz
Bu haber 31 Ocak 2019 - 18:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm fragmanı: Nefes uzaklara gidiyor! Sen Anlat Karadeniz 38. son bölüm izle!

MAGAZİN
Giriş Tarihi: 31.01.2019 
SEN ANLAT KARADENİZ 39.BÖLÜM FRAGMAN: NEFES UZAKLARA GİDİYOR!

Sen Anlat Karadeniz 38.bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Heyecanın bir an olsun dinmediği Sen Anlat Karadeniz’de Asiye ve Nefes hapisten kurtuldu. Vedat yeni planlar peşine düştü. Sen Anlat Karadeniz 38.son bölüm biter bitmez, Sen Anlat Karadeniz 39.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tahir, Vedat’ı vuruyor ve cezaevine gönderiliyor. Nefes ise uzaklara gidiyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm fragmanı ve Sen Anlat Karadeniz 38. son bölüm…

Sen Anlat Karadeniz 38.son bölüm dün geceye damgasını vurdu. ATV ekranlarında her Çarşamba günü reytingleri altüst eden Sen Anlat Karadeniz’de dün de heyecan bir an olsun düşmedi. Cezaevindeki Nefes ve Asiye kararlılıkla mücadelesini sürdürdü. Hamile olan Asiye’nin sancıları başlayınca, Nefes kolları sıvayarak doğumu gerçekleştirdi. Asiye’nin çocuğu sağlıklı olarak dünyaya gelirken, Yiğit’in ifadeleri sonrası Nefes ve Asiye serbest kaldı. Tahir ve Nefes kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Vedat hainliklerine devam etti. Sen Anlat Karadeniz 38. son bölüm biter bitmez, Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Tahir’in, Vedat’ı vurarak ağır yaraladığı görülüyor. Tahir hapse düşerken, Nefes, Kaleli ailesine gelecek zararın önüne geçmek için mektup bırakarak uzaklara gidiyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm fragmanı ve Sen Anlat Karadeniz 38. son bölüm…

SEN ANLAT KARADENİZ 39.YENİ BÖLÜM FRAGMANI: NEFES GİDİYOR

Sen Anlat Karadeniz 39.yeni bölüm fragmanı nefesleri kesti. Fragman, Vedat’ın ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırılması ile başlıyor. Vedat’ı vuran kişinin Tahir olduğu ortaya çıkarken, Tahir’in tutuklandığı görülüyor. Haberi alan Nefes büyük şok yaşayarak karakola koşuyor.

Sen Anlat Karadeniz 39.yeni bölüm fragmanı, avukatın Tahir’e, ‘Vedat ölürse…” diyerek durumu anlatmasıyla devam ediyor. Komiser, Tahir’e sitem ederken, Tahir, Nefes’e, ‘Şimdi sevdamıza sahip çıkma sırası sende’ diyor.

Sen Anlat Karadeniz 39.yeni bölüm fragmanı, Nefes’in, Kaleli ailesine bıraktığı mektup ile bitiyor. Nefes mektubunda, “Eğer biz izimizi kaybettirmeyi başarırsak, sizinle bir işi kalmaz… Benim peşime düşer…” yazarak uzaklara gidiyor.

Asiye’nin aniden sıklaşan sancıları hapishanedeki isyan sesleri tarafından bastırılır. Nefes kolları sıvar, Asiye bebeğini sağlıkla kucağına alır. Yiğit’in savcıyla yaptığı konuşma sayesinde kadınlar serbest bırakılırken, tutsak haldeki Vedat, Fikret’ten yitip giden çocukluğunun hesabını sorar. Tahir, Nefes’in yaralarını sarmaya kaldığı yerden devam eder. Nefes’in tüm hayalleri Tahir’in kurduğu yuvada gerçek olurken, Vedat hayalleri kabusa çevirmeye kararlıdır.

.

SEN ANLAT KARADENİZ’İN KONUSU

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun başrollerini paylaştığı Sen Anlat Karadeniz, geçmişte para karşılığı sat��ldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkını anlatıyor.

Sen Anlat Karadeniz 39.Bölüm (yeni bölüm) fragmanı yayınlandı

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 30 Ocak 2019 Çarşamba akşamı yayınlandığı son bölümü ile yine geceye damga vurdu. Dizinin hemen ardından yayınlanan 39. Bölüm yeni fragmanı ise şimdiden diziseverleri heyecanlandırdı. İşte 6 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanı… Sen Anlat Karadeniz diziyle ilgili tüm yeni bölüm, fragman ve özel videoları ahaber.com.tr/WebTV sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

.

.

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA