Alucra Demirözü Köyü

Son dakika: 1 milyon lira ödülle aranan Hayri Mava kod adlı terörist Mahmut Okay yakalandı.

Son dakika: 1 milyon lira ödülle aranan Hayri Mava kod adlı terörist Mahmut Okay yakalandı.
Bu haber 10 Nisan 2020 - 10:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son dakika: 1 milyon lira ödülle aranan Hayri Mava kod adlı terörist Mahmut Okay yakalandı.

 

1 MİLYON LİRA ÖDÜLLE ARANAN TERÖRİST YAKALANDI

Son dakika haberine göre Turuncu kategoride 1 milyon TL’ye kadar ödülle aranan, PKK terör örgütünün sözde Erzurum Eyaleti Doğu Gücü Sorumlusu Hayri Mava kod adlı Mahmut Okay isimli terörist ele geçirildi.

Muş’un Varto ilçesinde güvenlik güçlerince durdurulan araçtaki teröristlerle çıkan çatışmada, turuncu kategorideki Mahmut Okay yaralı ele geçirildi.

İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle denildi:

İç güvenlik operasyonları kapsamında; Muş Varto İlçesi, Varto-Karlıova yolu üzerinde, Jandarma Yol Kontrol Noktasında dün akşam saatlerinde şüpheli bir araç durdurulmuş, araçtakilerle çıkan çatışmada, PKK terör örgütünün sözde Erzurum Eyaleti Doğu Gücü Sorumlusu(YPS Sorumlusu), Turuncu kategoride 1 milyon TL’ye kadar ödülle aranan* Hayri Mava kod adlı Mahmut Okay isimli terörist yaralı olarak ele geçirilmiştir.

Teröriste yardım ve yataklık yapan bir şahıs ise sağ olarak yakalanmıştır.

Son dakika: MSB: Barış Pınarı bölgesinde 10 PKK-YPG’li terörist öldürüldü

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 03.04.2020 Güncelleme Tarihi: 03.04.2020 
ABONE OL 
10 PKK-YPG'Lİ TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB) “Barış Pınarı bölgesi güneyinde saldırı girişiminde bulunan 10 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi.” açıklamasında bulundu.

Son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Twitter’dan yaptığı açıklamada Kahraman Komandolarımız, Barış Pınarı bölgesi güneyinde başarılı bir operasyon daha gerçekleştirdi. Huzur ve güven ortamını bozmak için saldırı girişiminde bulunan 10 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi.” bilgisini paylaştı

Bakanlık açıkladı! Saldırı girişimindeki 10 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi

SALDIRI YAPACAKLARDI! HEPSİ YOK EDİLDİ

Son dakika haberi… Barış Pınarı bölgesi güneyinde düzenlenen operasyonda saldırı girişiminde bulunan 10 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi.

Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesi devam ederken teröristlere karşı yürütülen kararlı operasyonlarda hız kesmeden sürüyor. Milli Savunma Bakanlı yaptığı son dakika açıklamasında saldırı girişiminde 10 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildiğini açıkladı:

İşte Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama:

“Kahraman Komandolarımız, Barış Pınarı bölgesi güneyinde başarılı bir operasyon daha gerçekleştirdi. Huzur ve güven ortamını bozmak için saldırı girişiminde bulunan 10 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi.”

.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA