Alucra Demirözü Köyü

ANAP: Abdullah Gül ile görüştük

ANAP: Abdullah Gül ile görüştük
Bu haber 03 Ocak 2018 - 11:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz gün sosyal medyada dolaşan Abdullah Gül ile ANAP görüşmesi iddialarına ilişkin resmi açıklama ANAP’tan geldi. Partiden yapılan açıklamada Abdullah Gül ile görüşüldüğü belirtildi.

QWEQW

11. Cumhurbaşkanı ve var olan gündemin en çok tartışılan isimlerinden olan Abdullah Gül’ün siyasi yaşantısına ilişkin geçtiğimiz günlerde ANAP ile görüştüğüne ilişkin bir iddia sosyal medyada dolaşıyordu.

Konuya ilişkin ANAP bir açıklama yaparak iddiaları kabul etti, ancak “yeşil ışık yaktı” yorumlarına sert tepki gösterdi.

YEŞİL IŞIK İDDİALARINA SERT CEVAP

İYİ parti ile yapılabilecek bir ittifak söylentisi ile ortaya çıkan ve Abdullah Gül’ün aday gösterileceği yorumlarını da beraberinde getiren dedikodulara ANAP’tan sert cevap geldi.

“Anavatan Partisi hiçbir siyasi kişi ve partiye angaje değildir” başlıklı sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımda bu söylentileri reddetti.

“Her kesimden her kişi ve kurumla görüşmeler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bu herhangi bir kişi ve kuruma yeşil ışık yaktığımız anlamına gelmez” ifadesine yer verildi.

“FEVKALADE VERİLMİ BİR GÖRÜŞME”

Yapılan yazılı açıklamada “11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül ile yapılan görüşme de ülke sorunlarına ilişkin görüş alış verişi  ve kendilerinin tecrübe ve birikimlerinden yararlanma mahiyetindedir. Bu anlamda fevkalade de verimli bir görüşme gerçekleştirilmiştir.” diyerek görüşmenin sadece istişare maksatlı yapıldığının altını çizdi.

Açıklamada, “ANAP, bir kişi veya kurumun arka bahçesi değildir” denilirken, “Asılsız ifadeler bizi yolumuzdan asla döndüremez” ifadeleri kullanıldı.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA