Alucra Demirözü Köyü

Başbakan Binali Yıldırım konuşuyor

Başbakan Binali Yıldırım konuşuyor
Bu haber 25 Ocak 2018 - 12:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Ortak Ödeme Platformu İmza Töreni’ne katılan Başbakan Binali Yıldırım konuşuyor.

d

Başbakan Binali Yıldırım, katıldığı Türkiye Ortak Ödeme Platformu İmza Töreni’nde açıklamalarda bulunuyor.

Yıldırım’ın konuşmasından satır başları:

Camiye neden saldırıyorsunuz alçaklar, yüreğiniz yetiyorsa Mehmetçik’in karşısına çıkın.

Tek kart ile her yere her ödeme şeklinde bu iş özetlenebilir. Böylece zaman israfına kyo açan kayıpları önleyecek. Ekonomide kayıt sistemini daha da güçlendirecek.

Bu işleri yaparken altyapıyı geliştirmek çok önemli, bilişim yollarını daha da genişletmek ve burada verilecek hizmetleri daha hızlı ve daha kolay şekilde yapma ihtiyacı var. Türkiye’de hala nüfusumuzun yüzde 40’ından fazlası banka hesabı kullanmıyor.

Bu ortak platformda, parasını güvenle kullanma imkanı getiriliyor. Banka hesabı olmayan vatandaşlarımızı da bu sistemle bu kart ile iş yapar ödemelerini yapar hale getirecek. İstediği vakit vatandaş, sistem içindeki parasını en yakın noktadan çekebilecek. Banka hesabı olmayanlar cep telefonlarından para yatırabilecekler. İster İstanbul’da Konya’da, Kars’ta her türlü toplu taşımada bu kart ile yararlanacaksınız.

Ortak karta geçiyoruz. Gurbetteki kızınıza oğlunuza, memleketteki dostunuza tek bir işlem ile havale yapıp, para göndereceksiniz. Bu işleri en ucuz şekilde aradan komisyonlar olmadan yapacaksınız. Çok büyük faydaları var. Emeği geçen, akıl teri, alınteri döken tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun.

 

AYRINTILAR GELİYOR…

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA