Alucra Demirözü Köyü

Burak Yılmaz’ın annesinden şiddet açıklaması

Burak Yılmaz’ın annesinden şiddet açıklaması
Bu haber 14 Haziran 2016 - 1:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Avrupa Şampiyonası’nda milli formayla mücadele eden Burak Yılmaz’ın eşi İstem Yılmaz’ı, hamileyken şiddet gördüğü iddiasıyla boşanma davası açtı. İstem Yılmaz’ın 11 sayfalık şikayet dilekçesinin detayları ortaya çıktı…

İstem Yılmaz’ın Burak Yılmaz’dan dayak yediği iddiaları üzerine Yılmaz Ailesi’nin komşusu, Ece Erken’in annesi Nurhan Serpici iddialar hakkında konuştu.

“KONUŞABİLECEK DURUMDA DEĞİL”

Bir televizyon programına telefonla bağlanan Nurhan Serpici şunları söyledi: Sizin programınıza Belgin Yılmaz katılacaktı ancak şu anda oruçlu ve tansiyonu düştü. Uzanıyor, konuşabilecek durumda değil. Şiddet iddialarının doğru olmadığını ve çarptırıldığını söylüyor.

“GELİNİNİN ÜZERİNE TİTRER”

Burak Yılmaz’ın annesi Belgin Yılmaz’ın gelininin üzerine titrediğini belirten Nurhan Serpici “İddialar doğru değil. İstem Yılmaz çocuğu ne kayınvalideye veriyordu ne kayınpedere veriyordu. Tuhaftı. Keşke herkese Allah böyle bir kayınvalide verse.

“BENCE MESELE KISKANÇLIK”

Çin’de ne yaşandı bilemem ama Yılmaz Ailesi birbirine çok bağlı bir aile. Bence bütün problem İstem Yılmaz’ın, Burak Yılmaz’ı ve onun ailesine bağlılığını kıskanması. Burada gördüğüm kadarıyla Belgin süper bir kayınvalideydi” dedi.

KAYNAKNTV
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA