Alucra Demirözü Köyü

Gülen darbeyi böyle itiraf etti

Gülen darbeyi böyle itiraf etti
Bu haber 22 Temmuz 2016 - 20:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Teröristbaşı Fethullah Gülen’in örgütüne talimatlar ve milete tehditler yağdırdığı yeni konuşması yayınlandı.

Darbe girişiminin ardından ilk kez video yayınlayan Teröristbaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suikast imasında bulunurken, meydanlarda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara hakaret ederek tehdit etti.

KANLI DARBEYİ SAVUNARAK İTİRAF ETTİ

İlk açıklamalarında “darbeyi ben yaptırmadım” yalanına sığınan Teröristbaşı Fetullah Gülen, delillerin birer birer ortaya çıkması, itirafların başlaması, asker imamın Akıncılar Üssü’nde yakalanması ve FETÖ’cü emniyet müdürünün asker kıyafeti ile tankın içinde ortaya çıkması ile bu yalanı daha fazla sürdürmedi. Teröristbaşı videoda da görüldüğü gibi yapılan darbe girişimini ve halka yapılan hain saldırıları hem savundu hem de itiraf etti.

ERDOĞAN’A SUİKAST İMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da açıkça tehdit eden Teröristbaşı Gülen, Hitler’in intiharını hatırlatarak akıllarında olan suikast ihtimalini dışa vurmuş oldu.

TERÖRİSTBAŞI GÜLEN’DEN MİLLETE TEHDİT: HAYATTA KALIRLARSA…

“Varsın bir sürü ahmak bir başarı elde etmiş gibi güle dursun, düğünler dernekler kursun, o komik durumlarını birer bayram ilan etsinler fakat onları alaya alıyor” sözlerini ise, “Hayatta kalırlarsa eğer yaptıklarından utanacaklar ve keşke diyecekler fakat öbür tarafta da keşke diyemeyecekler” tehdidiyle devam ettirdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA