Alucra Demirözü Köyü

İstanbul’da şiddetli fırtına

İstanbul’da şiddetli fırtına
Bu haber 27 Temmuz 2017 - 19:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Metrobüs seferleri durdu

METROBÜS SEFERLERİ DURDU

İstanbul’da şiddetli fırtına ulaşımı da vurdu. Uzunçayır’da üst geçidin korkuluğundaki reklam panosu metrobüs yoluna düştü. Metrobüs seferleri yapılamıyor! Metrobüs seferleri Asya yakasında yapılamıyor..

İstanbul’da dolu ve şiddetli sağanak yağmur, etkili oldu. Kentte şiddetli yağış ve fırtına etkisini artırarak sürüyor. İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış, E-5 Silivri yönünde trafiği durdurdu. Metro seferleri de iptal edildi.

Marmaray tünel çıkışında araç çıkışlarına 10 dakika boyunca izin verilmedi. Marmaray seferleri iptal edildi. Avrasya Tüneli’nin, yağış ve fırtına sebebiyle geçici süreyle tedbiren trafiğe kapandığı belirtildi.

.

İstanbul’da sağanak etkili oldu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından beklenen şiddetli yağış, akşam saatlerinden itibaren kentte etkisini göstermeye başladı.

Silivri ve Beylikdüzü’nde dolu şeklinde de görülen yağış, kent genelinde etkili oluyor.

Yağışla birlikte rüzgar da kuzey yönünden kuvvetlice ve aralıklarla fırtına şeklinde esiyor.

HAYDARPAŞA LİMANI’NDA YANGIN

Kentte akşam saatlerinde başlayan şiddetli fırtına nedeniyle Haydarpaşa Limanı’ndaki vinç, yağ varillerinin üzerine devrildi.

Varillerin patlamasıyla başlayan yangına çevredeki ilçelerden itfaiye ekipleri müdahale etti.

Yangın ekiplerin çalışması sonucu kontrol altına alındı.

İSTANBUL’DA E-5 KARAYOLUNU SU BASTI

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından beklenen şiddetli yağış akşam saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başladı. İstanbul genelinde etkili olan şiddetli yağışla birlikte Silivri’de E-5 karayolunu su bastı. Araçlar su basan yolda ilerlemekte güçlük çekti.

AVRASYA TÜNELİ TRAFİĞE KAPATILDI

Kent genelinde akşam saatlerinde yer yer dolu şeklinde yağan sağanak nedeniyle trafikte de aksamalar yaşanıyor.

Avrasya Tüneli de yağış ve fırtına sebebiyle geçici süreyle tedbiren trafiğe kapatıldı.

İSTANBUL’DA CADDELER SULAR ALTINDA KALDI

İstanbul’da akşam saatlerinde etkili olan şiddetli yağışla birlikte birçok ana caddeyi ve yolu sular bastı. Şiddetli yağışla birlikte Yenibosna ve Çobançeşme’de su birikintilerinin oluştuğu yollarda vatandaşlar yürümekte araçlar ise ilerlemekte güçlük çekti.

Taksim’de afeti arındıran görüntüler

Saat 18.00. Dolu en etkili Taksim’e yağdı hem de dakikalarca hız kesmeden. 10 dakikayı aşkın bir süre dolunun yağdığı Taksim’de yayalar korunaklı bir yer bulmak için koşuşturdu. Bu sırada doğal afete benzer görüntüleri çıktı ortay

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA