Alucra Demirözü Köyü

Müftümüz 4-6 Yaş Kur’an Kursumuzu Ziyaret Etti

Müftümüz 4-6 Yaş Kur’an Kursumuzu Ziyaret Etti
Bu haber 04 Ocak 2018 - 10:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Müftü Muhammet Salman, bu sene bir ilk olarak eğitim öğretime başlayan Alucra Müftülüğü 4-6 Yaş Kur’an Kursumuzu ziyaret etti.

Ziyaret esnasında öğrencilerle yakından ilgilenen İlçe Müftümüz, Kursun fiziki durumu, eğitim faaliyetleri ve öğrencilerin eğitimsel gelişimiyle ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan İlçe Müftüsü Salman şunları söyledi:

“Kursumuzu bu sene yeni açtık. Şuan alanında uzman iki bayan hocamızın rehberliğinde, sabah ve öğlen grubu olarak, 25 öğrencimizle kursumuzda eğitim öğretime devam ediyoruz. Çocuklarımız burada hem Kur’an eğitimi hem de değerler eğitimi alıyor. Örneğin çocuklarımıza Elif’i öğretirken, Elif gibi doğru olmayı da öğretiyoruz. Onlara, vatan, millet sevgisini, bayrağa saygıyı, anaya babaya bağlılığı öğretiyoruz. Bu gün, kısa bir süre geçmesine rağmen çocuklarımızda gözle görülür olumlu yönde gelişmelere şahit olduk. Bu güzel gelişmelerden dolayı Allah’a hamd, emeği geçen hocalarımıza, velilerimize, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah daha güzel ve kaliteli bir eğitim vermek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret öğrencilere takdim edilen küçük hediyelerin ardından sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA