Alucra Demirözü Köyü

Trump’ın gizli sırlarını anlatan kitap tükendi

Trump’ın gizli sırlarını anlatan kitap tükendi
Bu haber 06 Ocak 2018 - 9:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beyaz Saray’ın eski başstratejisti Steve Bannon’ın Trump karşıtı ifadeleriyle adı duyulan ‘Gazap ve Öfke’ adlı kitap, piyasaya çıktığı gün tükendi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın görevdeki ilk yılının konu edildiği, tartışmalara neden olan “Gazap ve Öfke: Trump’ın Beyaz Sarayının İçinden” adlı kitap, ABD’de piyasaya çıktığı gün tükendi.

Trump'ın gizli sırlarını anlatan kitap tükendi

DAKİKALAR İÇİNDE TÜKENDİ

Michael Wolff tarafından kaleme alınan kitap, online satış devi Amazon’un kitap bölümünde 1 numaraya yerleşti,. Başkent Washington ve New York gibi kentlerdeki kitapçılarda ise insanların almak için kuyruğa girdiği kitap sadece dakikalar içinde tükendi.

Trump'ın gizli sırlarını anlatan kitap tükendi

GİZLİ SIRLAR AÇIĞA ÇIKIYOR

Kitapta en çok tartışmalara neden olan bölümlerden birinde Wolff, Trump’a yakın isimlere dayandırdığı ifadelerde “Trump’ın başkan olmayı gerçekten istemediğini ve seçilmeyi beklemediğini” iddia etti. Seçim kampanyasındaki süreçte Trump’ın kazanacağına inanmadığını savunan yazar, Trump’ın başdanışmanı Kellyanne Conway’in “Trump’ın kaybedeceğinden emin olduğunu” da ileri sürdü.

Trump'ın gizli sırlarını anlatan kitap tükendi

YAYINEVİNE İHTAR

Trump’ın avukatlarından Charles Harder’ın, “Ateş ve Öfke: Trump Beyaz Sarayının İçinden” başlıklı kitabı yayımlamaya hazırlanan Wolff ile yayınevinin yöneticisi Henry Holt’a ihtar mektubu göndererek kitabın piyasaya sürülmemesini talep ettiği ortaya çıkmıştı.

Yayınevi ise Trump’ın bu girişimine karşılık, 9 Ocak’ta yayımlanması beklenen kitabı 5 Ocak’ta piyasaya sunmuştu.

 

 

 

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA