Alucra Demirözü Köyü

Twitter’da 1 milyon takipçiye ulaşınca kurban kesti

Twitter’da 1 milyon takipçiye ulaşınca kurban kesti
Bu haber 12 Ocak 2018 - 14:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Diyarbakırlı sosyal medya uzmanı Mehmet Sercan Öğe, 1 lira ile çıktığı yolculukta 1 milyon takipçiye ulaşınca adadığı kurbanı kesti.

Sosyal medya üzerinden tanıtım ve danışmanlık görevi yürüten Mehmet Sercan Öğe, 2008 yılından beri sosyal medyanın büyüsüne kapılarak bu alanda çalışmalara başladı. Önce facebook, ardından Twitter ve son olarak da instagram alanlarında çalışmalarını yürüten Öğe, verdiği hizmetlerin karşılığını takipçilerin yoğun talepleri ile aldı.

Twitter'da 1 milyon takipçiye ulaşınca kurban kesti

REKLAM AJANSI AÇTI

Sosyal medyanın gücü sayesinde cebinde 1 lira ile çıktığı yolculukta 15 ülke gezme fırsatı bulan Öğe, son olarak Twitter’da 1 milyon takipçiye ulaştığı için adak olarak verdiği kurbanı kesti. Geçtiğimiz ay açtığı reklam ajansında 5 kişiye istihdam sağlayan Öğe, yine sosyal medyanın gücü sayesinde farklı illerde de şube açıp istihdam alanını arttırmak istiyor.

Twitter'da 1 milyon takipçiye ulaşınca kurban kesti

“1 LİRA İLE ÇIKTIĞI YOLDA 15 ÜLKE GEZDİ”

2008 yılından beri sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullandığını söyleyen Öğe, “25 yaşındayım, Diyarbakırlıyım sosyal medya uzmanıyım. 2008 yılından beri sosyal medyayı çok aktif kullanıyorum, özellikle twitter üzerinden. Arkadaşlarımla iki yıl önce bir kafede otururken, twitterda 1 milyon takipçiye ulaşırsam kurban keseceğim dedim ve adağımı adadım. Geçen günlerde de 1 milyon takipçiye ulaştık. Ben unutmuştum, arkadaşlarım aradı hatırlattı bana adağımı. Bugün adağımızı kestik, güzel bir anı oldu bizim için. Sosyal medyanın bizlere faydası çok fazla. Ben cebimde 1 lira ile 15 ülke gezdim, bunu sosyal medyanın gücüyle yaptım, ayrıca kendi şirketimi kurdum. Şu anda Güneydoğu Anadolu Bölgesinde faaliyet gösteren bir reklam ajansım var.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA