Alucra Demirözü Köyü

Muharrem İnce CHP’yi yerden yere vurdu: Milleti perişan edersiniz

Muharrem İnce CHP’yi yerden yere vurdu: Milleti perişan edersiniz
Bu haber 10 Haziran 2021 - 17:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Muharrem İnce CHP’yi yerden yere vurdu: Milleti perişan edersiniz

Son dakika haberi… Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile omuz omuza yürüyen CHP’de çatlak sesler oldukça yükseldi. Son olarak parti içinde yok olan demokrasi ve adalet terazisine isyan ederek kendi partisini kuran Muharrem İnce, CHP’yi yerden yere vurdu. Memleket Partisi’nin Genel Başkanı İnce yaptığı açıklamada, CHP’nin iktidar olması durumunda “milletin perişan olacağını” söyledi.

 

Muharrem İnce CHP'yi yerden yere vurdu: Milleti perişan edersiniz

CHP’den ayrılıp Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce, gündeme ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“HABER YAPMAYIN DİYE PARA VERİYORLAR”
Muharrem İnce, muhalefet tarafından basın kuruluşlarının kontrol altında tutulduğunu ve Memleket Partisi haberlerinin yapılmaması için medyanın parayla tehdit edildiğini açıkladı.

“İKTİDAR OLSANIZ BU MİLLETİ PERİŞAN EDERSİNİZ”
Muharrem İnce, CHP’nin iktidar olması durumunda milletin anasını ağlatacağını söyledi.

 

 

Son dakika: Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na çok sert HDP eleştirisi: Ben yukarıda görüşüp basın toplantısında kaçmam

Son dakika haberine göre Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na HDP üzerinden yüklendi. “Ben yukarıda görüşüp basın toplantısından kaçmam” diyen Muharrem İnce, eski genel başkanını cesaretsizlikle suçladı. Seçim gecesi ile ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulunan İnce, Başkan Erdoğan için “Adam kazandı” sözünün arkasında durdu. “Adam 20 yıldır kazanıyor.” dedi

Son dakika: Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na çok sert HDP eleştirisi: Ben yukarıda görüşüp basın toplantısında kaçmam

Sözü seçim gecesine getiren Muharrem İnce, “Adam kazandı” sözünün arkasında durdu ve CHP‘lilerden gelen eleştirilere yanıt verdi. İnce, “Ya adam 20 senedir kazanıyor zaten bir tek o seçimde kazanmadı. Hayalleri yeşerttik ama kazanamadık doğru. Adam kazandı.” diye konuştu.

“ADAM ÇÖKERTTİ” GÖNDERMESİ
Muharem İnce, “CHP’nin seçim sitemi çöktü. Bugün geri dönsek bir şey yapardım; doğru CHP Genel Merkezi’ne giderdim sistemin çöktüğünü o gece millete anlatırdım. Geldim bunların sistemi çökmüş bunlar bana bilgi vermiyor. O zaman da bir milyon kişi CHP Genel merkezini basardı. Parti korumak adına bunu yapamadım bana dua etmeleri lazım.” dedi.

 

 

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA