Alucra Demirözü Köyü

Adriana: Artık boş yere soyunmayacağım

Adriana: Artık boş yere soyunmayacağım
Bu haber 12 Aralık 2017 - 11:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eski Victoria’s Secret mankeni Adriana Lima, kadın bedeniyle ilgili baskılara tepki gösterirken “Artık boş yere soyunmayacağım” dedi.

Yazar Metin Hara ile yaşadığı ilişki ile de gündeme gelen Lima, Instagram hesabından toplum ve moda dünyasında kadın bedeni üzerine yapılan baskılara dikkat çekti.

“BU ALGIYI DEĞİŞTİRMEYE KARAR VERDİM”

Ünlü manken, paylaştığı mesajda “Kadınlara belirli bir vücut ölçüsünün dikte edilmesi hiç adil değil. Bu ne fiziksel olarak ne de aklen sağlıklı. Ben bu algıyı değiştirmeye karar verdim. Bundan sonra vücudumu boş sebeplerle göstermeyeceğim, boş yere soyunmayacağım.” ifadelerine yer verdi.

Paylaşımının ardından sosyal medyada destek gören Lima, mesajını “Hadi gelin dünyayı değiştirelim” sözleriyle tamamladı.

Adriana: Artık boş yere soyunmayacağım

“BUGÜN NASIL GÖRÜNÜYORUM”

Adriana Lima, iş hayatının sosyal hayatını etkilediğini gösteren şu sözleri söyledi: “Her sabah ‘Bugün nasıl görünüyorum?’ diye düşünerek uyanıyorum. Bu akıl sağlığı için hiç iyi değil. Bundan sonra vücudumu boş sebeplerle göstermeyeceğim, boş yere soyunmayacağım.”

Bu sözler, Victoria Secret meleği Adriana Lima’nın iç çamaşırı mankenliğine vedası olarak yorumlandı.

Adriana: Artık boş yere soyunmayacağım

21 YILDIR MODELLİK YAPIYOR

Geçen haftalarda gerçekleşen Victoria Secret defilesinin Adriana Lima’nın son defilesi olduğu iddia edilmişti. Şu an 36 yaşında olan Adriana Lima 15 yaşından beri modellik yapıyor.

Adriana: Artık boş yere soyunmayacağım

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA