Alucra Demirözü Köyü

Bülbül karakolundan PYD bayrağı indirildi

Bülbül karakolundan PYD bayrağı indirildi
Bu haber 03 Şubat 2018 - 12:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özgür Suriye Ordusu ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından temizlenen Bülbül köyündeki karakolda bulunan PYD bayrağı indirildi.

Türk Silahları Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Suriye-Türkiye sınırındaki Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı faaliyetleri kapsamında ilerleyişini sürdürüyor.

PYD PAÇAVRASI İNDİRİLDİ

Bülbül belde merkezini terör örgütü PYD/PKK’dan arındıran TSK-ÖSO mensupları, beldede bulunan ve teröristlere ait olan karakoldaki PYD bayrağını indirdi.

Bülbül karakolundan PYD bayrağı indirildi

“GİRİLMEZ DENİLEN BÜLBÜL”

Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin yakınındaki Bülbül Kasabasını ele geçirdi. Kasabadaki bir okulun duvarlarında yer alan Abdullah Öcalan posterlerini temizleyen Türk askeri, “Girilmez denilen Bülbül’deyiz” diyerek, örgütün Afrin’deki izlerini gösterdi.

Bülbül karakolundan PYD bayrağı indirildi

POSTERLER İNDİRİLDİ

Büyük bir moral ile yoluna devam eden Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin’in yakınındaki Bülbül Kasabasına ulaştı. Türk askerlerinin Bülbül’deki bir resmi kurumda yaptıkları incelemede duvarlardaki sözde “Büyük Kürdistan” haritası ve “Abdullah Öcalan”ın posterleri indirildi. Türk komutanın yaptığı keşif anbean cep telefonuna kaydedildi.

Bülbül karakolundan PYD bayrağı indirildi

Özgür Suriye Ordusu mensupları tarafından yapılan kayıtta askerlerin moralinin yüksek olduğu gözlendi. Türk ordusunun giremeyeceğini söyledikleri Bülbül’ü ele geçirdiklerini belirten komutan, resmi kurumdaki bütün terör örgütü görsellerini temizledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA