Alucra Demirözü Köyü

Başkan Erdoğan Cenevre’de

Başkan Erdoğan Cenevre’de
Bu haber 16 Aralık 2019 - 16:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Erdoğan Cenevre’de

Giriş Tarihi: 16.12.2019 Güncelleme Tarihi: 16.12.2019 
BAŞKAN ERDOĞAN CENEVRE'DE

Son dakika haberi… Başkan Recep Tayyip Erdoğan temaslarda bulunmak üzere beraberindeki heyetle birlikle İsviçre’nin Cenevre şehrine geldi. Başkan Erdoğan burada Türk vatandaşları tarafından karşılandı.

Son dakika haberi… Başkan Recep Tayyip Erdoğan temaslarda bulunmak üzere beraberindeki heyetle birlikle İsviçre’nin Cenevre şehrine geldi. Başkan Erdoğan, Türk vatandaşları tarafından karşılandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Küresel Mülteci Forumu’na katılmak üzere “TRK” uçağıyla İsviçre’nin Cenevre kentine geldi.

Başkan Erdoğan’ı Cenevre Havalimanı’nda, Türkiye’nin Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı, Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi Daimi Temsilcisi Sadık Arslan, Dünya Ticaret Örgütü Daimi Temsilcisi Kemal Madenoğlu, Cenevre Başkonsolosu Mehmet Sait Uyanık, Zürih Başkonsolosu Asiye Nurcan İpekçi, Kızılay Başkanı Kerem Kınık, Uluslararası Demokratlar Birliği Genel Başkanı Bülent Bilgi ve İsviçre Temsilcisi Murat Şahin ile diğer yetkililer karşıladı.

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz da Cenevre’ye geldi.

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA