Alucra Demirözü Köyü

Ekrem İmamoğlu’nun yalancılığı bir kez daha tescillendi

Ekrem İmamoğlu’nun yalancılığı bir kez daha tescillendi
Bu haber 13 Haziran 2019 - 20:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ekrem İmamoğlu’nun yalancılığı bir kez daha tescillendi

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 13.06.2019 Güncelleme Tarihi: 13.06.2019 
EKREM İMAMOĞLU'NUN YALANCILIĞI BİR KEZ DAHA TESCİLLENDİ

CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Valisi Seddar Yavuz’a yönelik “Valiniz itlik yapmıştır” sözleri gündemdeki yerini korurken yeni görüntüler de ortaya çıktı. Görüntülerin montaj olduğunu ve kendisinin ‘basitlik’ dediğini iddia eden İmamoğlu’nun görüntülerde Valiye hakareti net şekilde görülüyor. Artık güvenilirliği kalmayan İmamoğlu’nun yalanı bir kez daha tescillenmiş oldu.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu 5 Haziran Çarşamba günü Ordu’da gerçekleştirdikleri program sonrasında özel uçakla İstanbul’a dönüş yolculuğunda, yasal hakları olmadığı halde Ordu-Giresun Havalimanındaki VIP salonunu kullanmak istemeleri neticesinde meydana gelen olaylar sırasında Ordu Valisi Seddar Yavuz’a ‘Valiniz tam bir it’ ifadelerini kullanmıştı. İmamoğlu skandal olayın ardından gözlerden kaybolmuş olayı unutturmak isterken cep telefonu ile kaydedilmiş yeni görüntüler ortaya çıktı.

YALANCILIĞI TESCİLLENDİ
CHP’li İmamoğlu’nun iddia ettiği gibi ‘basitlik’ demediği “Valiniz itlik yapmıştır” dediği açıkça görüntülerde görülüyor. Günlerdir İmamoğlu, hakaret etmediğini iddia ederek görüntüyü yayanlara da tepki gösteriyordu. İmamoğlu’nun psikolojisini daha da bozacak görüntü ortaya çıktı. Bu şekilde İmamoğlu’nun bir yalanı daha deşifre oldu.

Ekrem İmamoğlu ‘vali’ sorusuyla gerildi!

EKREM İMAMOĞLU 'VALİ' SORUSUYLA GERİLDİ!

CHP İstanbul Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu Ordu Valisi Seddar Yavuz’a yönelik ‘Valiniz itlik yapmıştır’ dediniz mi? sorusu üzerine yine gerildi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu özel bir televizyon kanalında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yasal hakkı bulunmamasına karşın VIP’yi kullanmaya çalışan CHP İstanbul adayı İmamoğlu, Ordu Valisi’ne yönelik hakaret dolu sözler sarf etti.

SABAH Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu’nun “Vali Bey’e o ifadeyi kullanmadığını kamuoyu önünde teyit eder misiniz?” sorusu üzerine İmamoğlu gerildi. Müderrisoğlu’nun sorusunu sormasına izin vermeyen İmamoğlu, Ordu Valisi’ne hakaret dolu sözleri söylemedim diyemedi. Yine aynı cümleleri tekrarlayan İmamoğlu, özür dilemek yerine pes dedirten açıklamalarına devam etti. İmamoğlu, “Vali basitlik yapmıştı. Vali Bey’in kurduğu da bir tuzaktır özür borcu vardır” dedi.

FATİH PORTAKAL’DAN İMAMOĞLU’NA KORUMA KALKANI

A Haber olarak Ekrem İmamoğlu’nun Vali Yavuz’a yönelik çirkin ifadelerinin yer aldığı videoyu yayınladık. Fakat profesyonel kamera ile çekim yapan bir tek FOX kameramanları vardı. İmamoğlu’nun özel jetinde haber takibi yapan tek TV kanalı FOX Haber’di. Valiye hakaretin görüntüsü de sadece FOX kameramanları kaydetti. Fatih Portakal da “İmamoğlu’nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik” dedi ve “Ekrem İmamoğlu o sözleri söyleyemez. Devlet hepimizin devleti, vali de hepimizin valisi. Siyasetçinin valiye böyle sözler söyleme hakkı olamaz.” ifadelerini kullanmıştı.

FOX Haber sunucusu Fatih Portakal İmamoğlu’nun Ordu valisine hakaretini neden yayınlamadı? |Video

Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ordu-Giresun Havalimanı’nda VIP salonu kullanma hakkı olmadığı halde içeriye girmeye çalıştı. Ancak polisler kuralları hatırlatarak içeri almayacaklarını söyledi. Bunun üzerine Millet İttifakı adayı, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a ağır hakaret etti. O anlar sadece FOX TV kameraları tarafından kaydedildi. Ancak o görüntüler yayınlanmadı. CHP’li Ekrem İmamoğlu’nu takip eden FOX Haber kameramanları skandal görüntüleri anbean kaydetti. Fakat FOX Haber sunucusu Fatih Portakal İmamoğlu’nun Valiye yönelik ağır hakaret içeren sözlerini yayınlamadı. İmamoğlu’nun medyadaki en büyük destekçisi olan Fatih Portakal, “İmamoğlu’nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik” dedi.

FATİH PORTAKAL’DAN İMAMOĞLU’NA KORUMA KALKANI

Görüntüleri yayınlamayan Portakal, herkesi şaşırtan bir çıkışla yönü başka yere çevirmeye kalkıştı. İmamoğlu’nun özel jetinde haber takibi yapan tek TV kanalı FOX Haber’di. Valiye hakaretin görüntüsü de sadece FOX kameramanları kaydetti. Fatih Portakal da İmamoğlu’nu eleştiriyor gibi görünerek aslında koruma altına aldı. “İmamoğlu’nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik” diyen Portakal, “Ekrem İmamoğlu o sözleri söyleyemez. Devlet hepimizin devleti, vali de hepimizin valisi. Siyasetçinin valiye böyle sözler söyleme hakkı olamaz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA