Alucra Demirözü Köyü

Keriman Küçük bu kez kendi doğumunu fotoğrafladı

Keriman Küçük bu kez kendi doğumunu fotoğrafladı
Bu haber 09 Temmuz 2018 - 14:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Muğla’da doğum fotoğrafçılığı yapan Keriman Küçük, kızını dünyaya getirdiği anları kendisi fotoğrafladı. Eşi Mustafa Küçük de Keriman Küçük’ün, bu anları ölümsüzleştirirken fotoğraflarını çektiMuğla’nın Fethiye ilçesinde, doğum fotoğrafçılığı yapan Keriman Küçük (30), kızını dünyaya getirdiği anları kendisi fotoğrafladı. Eşi Mustafa Küçük de Keriman Küçük’ün, bu anları ölümsüzleştirirken fotoğraflarını çekti.


DHA’nın haberine göre; Fethiye’de doğum fotoğrafçılığı yapan ve pek çok hastanede yüzlerce kadının doğum anını fotoğraflayan Keriman Küçük, ikinci çocuğuna hamile kaldı. Keriman, kendi bebeğinin doğum anını fotoğraflamak istediğini hem doktoru Ayla Dönertaş hem de eşi Mustafa Küçük ile paylaştı.


Fethiye’deki bir hastanenin doğum servisine, 30 Haziran’da sancılar içinde gelen Keriman Küçük, doğumhaneye alındı. Küçük, normal doğumla 3 kilo 100 gram ağırlığında, 50 santimetre boyunda kız bebek dünyaya getirdi. 


Çektiği acıyı unutan Küçük, bebeğinin ilk anlarını ise doktorunun yardımıyla kendisi fotoğrafladı. En özel anında işini de yapmış olan Keriman Küçük’ün seramik ustası eşi Mustafa Küçük de bu anı ölümsüzleştiren fotoğrafları çekti.


\


Şu an 6 yaşındaki oğlu Kayra’nın doğum anını fotoğraflayamadığını belirten Keriman Küçük, \


\


Doktorumuz Ayla Hanım’ın yardımlarıyla birlikte gerçekleştirdik fotoğraf çekimini. Normalde çok duygusal bir insan değilimdir ama o an kendimi tutamadım, ağladım. Elimden geldiği kadarıyla eşim bebeğimizi fotoğraflarken, ben de onların fotoğrafını çektim. Çok mutluyum\

Kaynak:HaberTürk

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA