Alucra Demirözü Köyü

Rusya lideri Putin’den sert açıklama: Dişlerinizi dökeriz

Rusya lideri Putin’den sert açıklama: Dişlerinizi dökeriz
Bu haber 21 Mayıs 2021 - 16:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rusya lideri Putin’den sert açıklama: Dişlerinizi dökeriz

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, katıldığı bir video konferansta dikkat çeken açıklamalar yaptı. Putin, Rusya’nın düşmanları olduğunu söyleyerek ülkesini tehlikeye atmak isteyenlere meydan okudu. Putin, “Herkes bizi ısırmaya ve ısırdığı yerden bir parça koparmaya çalışıyor. Ancak böyle bir şey olursa bu yapmaya çalışanların dişlerini dökeriz.” dedi.

Rusya lideri Putin’den sert açıklama: Dişlerinizi dökeriz

Geçtiğimiz aylarda Ukrayna ile Rusya arasında çıkan Donbass krizinde tüm sükunet çağrılarına kulaklarını tıkayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, sert çıkışlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Rus basınında yer alan haberlere göre geçtiğimiz gün bir video konferansa katılan Putin, Rusya’nın yabancı güçlerce parçalanmak istediğini vurgulayarak tehditler savurdu.

“BİZİ PARÇALAMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Komite başkanlığı yaptığı, 2. Dünya Savaşı’nda hayatını kaybedenlerin anıldığu “Zafer Komitesi Toplantısı”nda konuşan Putin, ülkesinin sahip olduğu yüzölçümü ve topraklarındaki zenginliğin, yabancı güçlerin sürekli olarak Rusya’yı parçalama ve ilerleyişini engellemek için hamle yapmaya çalışmasına sebep olduğunu söyledi.

Rusya için ‘Dünyanın en büyük ülkesi’ tabirini kullanan Rus Devlet Başkanı, ülkesinin dışarıdan gelecek tehditlere pabuç bırakmayacağını belirtti. Rusya’yı parçalama çabalarının başarısız olmaya mahkum olduğunu söyleyen Putin, sözlerine zehir zemberek açıklamalarla devam ett

“BİZİ ISIRANLARIN DİŞLERİNİ DÖKERİZ”

“Herkes bizi ısırmaya ve ısırdığı yerden bir parça koparmaya çalışıyor. Ancak böyle bir şey olursa bu yapmaya çalışanların dişlerini dökeriz!” ifadelerini kullanan Putin, bu tehditkar söyleriyle adeta dünyaya gözdağı verdi.

“RUSYA’NIN HİÇ DOSTU YOK!”

Ülkesinin aleyhinde davranabilecekleri sert bir dille uyaran Putin, Rusya’yı parçalama ve ilerleyişini engellemek için hamle yapmaya çalışanlara tarihten de örnekler verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA