Alucra Demirözü Köyü

Son dakika: Başkan Erdoğan: Buradan Haçlı bozuntularına sesleniyorum…

Son dakika: Başkan Erdoğan: Buradan Haçlı bozuntularına sesleniyorum…
Bu haber 16 Mart 2019 - 18:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son dakika: Başkan Erdoğan: Buradan Haçlı bozuntularına sesleniyorum…

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 16.03.2019 Güncelleme Tarihi: 16.03.2019 
BURADAN HAÇLI BOZUNTULARINA SESLENİYORUM...

Gaziosmanpaşa’da konuşan Başkan Erdoğan, “Türkiye’nin yükselişi elbette Haçlı artıklarının zoruna gidecek. Ne kadar rahatsız olursa olsunlar, biz asla geri adım atmayacak, asla pes etmeyeceğiz. Bize saldıran Haçlı bozuntularına, bizi hedef alan katillere, o katillerin sırtını sıvazlayan odaklara sesleniyorum: Başaramayacaksınız.” dedi. Erdoğan, “Biz yeniden bir Haçlı-Hilal mücadelesi istemiyoruz. Çok merak ediyorsanız gereği de olur, bunu da açıkça söylüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Gaziosmanpaşa’da halka hitap etti.

İşte Başkan Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

BURADAN HAÇLI BOZUNTULARINA SESLENİYORUM…
Ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada adaletin, barışın timsali olmayı sürdüreceğiz. Buradan Gaziosmanpaşa’dan bize saldıran haçlı bozuntularına sesleniyorum. Fatih’in emaneti bu güzel şehirden bizi hedef alan katillere, o katillerin sırtını sıvazlayanlara sesleniyorum. Başaramayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz. Türkiye’nin yükselişini engelleyemeyeceksiniz. Siz istemeseniz de biz zalime zalim, katile katil, teröriste terörist demeyi cesaretle sürdüreceğiz. Hamuru kardeşlikle yoğrulmuş bu milleti asla bölemeyeceksiniz. Zulümlerinizi yüzünüze çarpmaktan çekinmeyeceğiz. Bu milleti hakir görenler, güçlenen bir Türkiye’yi elbette kabullenemeyecek, biz asla geri adım atmayacağız. Siz istemeseniz de biz Kudüs’ün hakkını Gazze’nin hukukunu savunacağız. Yemenli çocukların, Suriyeli muhtaçların, Afrikalı açların çığlığı olmaya devam edeceğiz. Bugün Türkiye tüm dünyada umudun adıdır. Ülkemizden binlerce kilometre uzaklıktaki teröristlerin gözü dönmüş katillerin ülkemizi hedef almasının sebebi budur. Türkiye her alanda başını dik tutmak mecburiyetindedir.

KILIÇDAROĞLU SEN KİMDEN YANASIN
Bu adam terörün ‘İslam ülkelerinden kaynaklandığını’ söyleyecek kadar seviyesiz zelil bir adam. Bu ifadenin aynısını Avusturyalı senatör de söylüyor. Ya sen kimden yanasın domuzdan yana mısın bu milletten yana mısın hale bak. Ben buradan CHP’li kardeşlerime sesleniyorum dikkat edin; bu adam bir projedir ve bu adam nerede ne söyleyeceğinin farkında değil. Zira bu HDP ile beraber değil mi İYİ Parti ile istikametini kaybetmiş Saadet ile beraber değil mi? Bunların millilik diye vatanseverlik diye bir derdi yok.

DEFOL GİT
Bu adam (Sezai Temelli) Kürt değildir onu da söyleyeyim size bu adam ipsiz sapsız birisidir. Kürdistan diye bir bölge Türkiye’de yok. Sen Kürdistan’ı çok seviyorsan Irak’ın kuzeyinde öyle bir bölge var defol git oraya ama bu ülkeyi bölmeye hiç kimsenin hakkı yok.

YENİDEN HAÇLI – HİLAL MÜCADELESİNİ İSTEMİYORUZ
49 kardeşimizi şehit eden kalleş diyor ki Anadolu yakasında kalabilirsiniz ama Avrupa Yakası’na geçemezsiniz kimsin ulan sen! O şimdi kendi kafasına göre hesap yapıyor; 49 Müslüman’ı öldürdüm. Biz yeniden bir Haçlı-Hilal mücadelesi istemiyoruz. Çok merak ediyorsanız gereği de olur, bunu da açıkça söylüyoruz.

SİZLERİ O TÜR TERBİYE ETMESİNİ DE BİLİRİZ
Tüm dünyanın göz bebeği olan İstanbul’a ‘Konstantinapol’ ifadesini kullanan ey Netanyahu, oğlunun kulağını çek. Eğer bu konuda biraz daha ileri giderseniz terbiye metotlarımız farklıdır, sizleri o tür de terbiye etmesini biliriz. Artık burası İstanbul’dur. Minareleri yıkacakmış bak şimdi sana Gaziosmanpaşa’dan sesleniyorum; minareler süngü, kubbeler miğfer, camiler kışlamız, müminler asker hiçbir şey bizi sindiremez. Biz oyuz ki imanı ile övündüğümüz ecdadımız hiçbir zaman diz çökmemiş. İmanın geçilmez kalesi Çanakkale’ye kadar ecdadımızı zaferden zafere koşturan bizim inanç birliğimizdir.

Son dakika! Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Terbiyesiz, şu hale bak...

Son dakika! Başkan Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Terbiyesiz, şu hale bak…

GÜNDEM
Giriş Tarihi: 16.03.2019 Güncelleme Tarihi: 16.03.2019 
BAŞKAN ERDOĞAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA: TERBİYESİZ, ŞU HALE BAK...

Son dakika haberi… Tekirdağ’da konuşan Başkan Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Yeni Zelanda’da cami katliamıyla ilgili yaptığı skandal açıklamalara çok sert tepki gösterdi. Erdoğan, “Bay Kemal, İslam dünyasından kaynaklanan terör diyor. Terbiyesize bak. Senin o Avustralyalı senatörden ne farkın var? Şu hale bak ya. Ne günlere kaldık. Terörün kaynağının İslam dünyası olduğunu söyleyecek kadar kendini kaybetmiş birisi, bu ülkede siyaset yapıyor. Bay Kemal; sen terörün kaynağının İslam dünyası olduğunu söylemeye ne yetkilisin, ne ehilsin. Sen önce kendini gözden geçir kendini. Zaten sen şu anda teröristlerle berabersin.” dedi. Erdoğan, Yeni Zelanda canisinin İstanbul’a geldiğini de ifade ederek, “Bağlantılarının araştırıyoruz, hepsini ortaya çıkaracağız” dedi. Katliamın hesabının sorulması gerektiğini söyleyen Erdoğan, “Aksi takdirde bu gidiş iyi bir gidiş değil. Yarın bunun bedelini Yeni Zelanda da öder” diye konuştu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ’da halka hitap etti.

İşte Başkan Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Tekirdağ kadim bir Türk yurdudur. Tekirdağ, ülkemizin topraklarının tamamı Avrupa’da olan üç şehrinden biridir. Sizin temsil ettiğin değerler, Müslümanları katleden teröristin bile zoruna gitmiş. Bu katliamda kullandığı silahını da, İkinci Viyana Kuşatması’nın tarihinden Haçlı’nın zalim isimlerine kadar bilinen tüm Türk ve Müslüman düşmanlarıyla süslemiş…

 

BE NAMUSSUZ…
Bildiride de “Boğaz’ın batısına geçerseniz sizi öldüreceğiz. İstanbul’a geleceğiz, tüm camileri minareleri yıkacağız” diye zırvalamış. Be namussuz, Yeni Zelanda nere, İstanbul nere… Nasıl oluyor da dünyanın öteki ucundaki katil, bir cani Müslümanlarla ve Türklerle ilgili bunca fesatla harekete geçirilebiliyor?

BU OYUNLARA GELMEYELİM, BUNLARIN HEPSİ TEZGAH
Yan tarafta Sultanahmet’i doldurmayacaksın, Ayasofya’yı dolduralım diyeceksin. Bu oyunlara gelmeyelim. Bunların hepsi tezgah. Bu namussuzlar böyle dedi diye biz adım atmayız. Bunun siyaset dilini de çok iyi biliriz.

BUNUN HESABININ SORULMASI LAZIM
İstanbul’a gelmiş. Çalışmalar yapılıyor, bunun bağlantısı nerelerde var? Yeni Zelanda’dan da bunların hesabının sorulmasını istiyoruz. Kuru kuruya, yatsın bir müddet sonra çıksın, olmaz öyle şey. Bu bir katliam, bunun hesabının sorulması lazım. Yarın aynı bedeli Yeni Zelanda da öder.

VERİLEN MESAJLAR İLK DEĞİL
Yeni Zelanda’daki saldırı ve onun üzerinden bize verilen mesajlar ilk değil. Hatırlayınız, İstanbul’un sokaklarına “Zulüm 1453’te başladı” yazıları Gezi olaylarında yazıldı mı? Başlarında Bay Kemal’in olduğu bu Geziciler neyi kast ediyorlardı?

YENİKAPI’YA NİYE GELDİN BAY KEMAL
15 Temmuz darbe girişimini birileri alkışlarla karşılamış, başarısız olunca da ‘kontrollü darbe’ diyerek işi tersine çevirmeye çalışmıştır. Kimdi bu? Bay Kemal. Madem kontrollü darbeydi de Yenikapı’ya niye geldin Bay Kemal?”

AHLAKSIZ, EDEPSİZ
49 Müslüman kardeşimiz şehit edilmiş olabilir. Bu ne ilktir, ne de sondur. Rabbimiz ne buyuruyor? “Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz. Onlar diridiler, ancak siz bilemezsiniz” Onların bütün rızkı her şeyi Allah’a aittir. Ama bunu Bay Kemal anlamaz. Onun için de Bay Kemal tankların arasından çekip gider. Avustralyalı bir senatör var; ahlaksız, edepsiz; bakın dünkü olayla ilgili ne diyor? Ve Bay Kemal ne diyor? Bunların derdi doğrudan doğruya Türkiye’dir, Türk milletidir. Bunların derdi doğrudan doğruya Rabia’dır. Tarihimizle, medeniyetimizle, inancımızla saldırdıkları tüm değerlerin temsilcisi olarak gördükleri için bizi hedef alıyorlar. İnşallah milletimizle birlikte nice oyunu bozduğumuz gibi bu oyunu da yerle yeksan edeceğiz. Bunun için 31 Mart seçimleri beka seçimidir diyoruz, anladınız mı? 31 Mart’ta sadece belediye başkanlarımızı seçmekle kalmayacağımızı, geleceğimizi de oylayacağımızı söylüyoruz.

CUMHUR İTTİFAKI’NIN BUNU BAŞARACAĞINA İNANIYORUM
Dünyada artık ülkeler şehirler de yaşıyor. Tekirdağ, gelişme potansiyeli en yüksek illerden biri. Ancak Tekirdağ belediyecilik bakımından aynı gelişmeyi gösteremedi. Böyle olunca da yapılan işlerin çoğu yarım kalıyor. Tekirdağ halkı yeteri kadar istifade edemiyor. İnşallah önümüzdeki dönemde bu kopukluğu gönül belediyeciliğiyle gidereceğiz. Artık Meclis’imizin başında da Tekirdağlı bir kardeşimiz Mustafa Şentop var. Cumhur İttifakı’nın Tekirdağ’da bunu başaracağına inanıyorum. Gelin artık Tekirdağ’da istismar siyasetinin dönemini kapatıp, hizmet siyasetini başlatalım.

ADAMIN İLK YALANI DEĞİL Kİ
Duyduğuma göre hükümetin CHP’li belediyelere para vermediği yalanına sarılıyorlarmış. Ben şimdi size rakamları vereceğim. Ben resmi rakamlarla konuşurum, Bay Kemal yalanla konuşur. Adamın ilk yalanı değil ki… Bak şimdi onun için yardım sandığı kurdular, milletvekili hepsi 5’er bin veriyorlar. Ya yalan söyleme de milletvekillerinin başına iş sarma. Aynı şey HDP’de var. Aynı şey sözde İyİ Parti’de var. İşleri güçleri yalan… Dürüstlük olmadıktan sonra siyaset olmaz. Bunlardan da bu memlekete fayda olmaz. Bakın biz her belediye gibi buraya da ödeneğini hep gönderdik. Ama buradaki beceriksizler bu parayı çar çur ettiler. Bu seçimleri Tekirdağ, Trakya’nın ve Türkiye’nin incisi haline getirmek için fırsata dönüştürmek burada gördüğüm Tekirdağlıların elinde.

KILIÇDAROĞLU, TERÖRÜN KAYNAĞININ İSLAM DÜNYASI OLDUĞUNU SÖYLEYECEK KADAR KENDİNİ KAYBETMİŞ BİRİSİ
Bir tane oradan Avustralyalı senatör çıkmış, ahlaksızca bir ifade kullanıyor. AP’de skandal rapor… Onları da izleyelim.. Bay Kemal, İslam dünyasından kaynaklanan terör diyor. Terbiyesize bak. Senin o Avustralyalı senatörden ne farkın var? Şu hale bak ya. Ne günlere kaldık. Terörün kaynağının İslam dünyası olduğunu söyleyecek kadar kendini kaybetmiş birisi, bu ülkede siyaset yapıyor. Bay Kemal; sen terörün kaynağının İslam dünyası olduğunu söylemeye ne yetkilisin, ne ehilsin. Sen önce kendini gözden geçir kendini. Zaten sen şu anda teröristlerle berabersin. Teröristlerle kol kolasın. Sen zaten ta Kandil’dekileri Cudi’dekileri yanına alıp onlarla beraber yürüyüş yapan adamın ta kendisisin. Şu ifadeye bak ya. Terörün kaynağına ümmeti yerleştiren bu adama oy vermenin dahi ne kadar büyük bir vebal olduğunu artık anlayalım. Bu hesabı 31 Mart’ta verecek.

.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA