Alucra Demirözü Köyü

‘Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı öldürüldü! Görüntüleri yayınlayacağız’

‘Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı öldürüldü! Görüntüleri yayınlayacağız’
Bu haber 07 Ekim 2018 - 14:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı öldürüldü! Görüntüleri yayınlayacağız’

'Kayıp Suudi gazeteci iki ülkeden gelen adamlar tarafında öldürüldü!'
Nişanlısı ile birlikte İstanbul’daki Suudi Arabistan Başkonsolosluğuna evraklarını vermek üzerine giren ve bir daha haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı hakkında flaş gelişme yaşandı. Beş gündür haber alınamayan Suudi gazetecinin öldürüldüğünü A Haber canlı yayında açıklayan Türk-Arap Medyası Derneği Başkanı Turan Kışlakçı, “Öldürüldüğüne dair kanıtlar var. Biz Cemal Kaşıkçı’nın içeride misafirhanede olduğunu daha sonradan çıkarıldığını düşünüyorduk. Ancak öldürüldüğünü birkaç yerden teyit ettik. Görüntüler var. Kaşıkçı’yı öldürmek için iki farklı ülkeden uçakla geldiler. Dünya basının başı sağ olsun. Cemal Kaşıkçı için gıyabi cenaze namazı düzenlenecek. Detayları açıklayacağız” dedi. Öte yandan Suudi gazetecinin neden öldürülmüş olabileceği hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu. Peki Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı neden öldürüldü? Öldürülmesinde Suudi Arabistan’ın veliaht prensi Muhammed bin Salman’ın rolü ne? Yemen’de yaşanan katliamları dile getirdiği için mi öldürüldü? Gazeteci – Yazar Turan Kışlakçı tüm bu soruların yanıtı A Haber canlı yayınında açıkladı.

.

Kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı hakkında flaş açıklama ‘Öldürüldü’

Giriş Tarihi: 07.10.2018 Güncelleme Tarihi: 07.10.2018 
'KAYIP SUUDİ GAZETECİ İKİ ÜLKEDEN GELEN ADAMLAR TARAFINDA ÖLDÜRÜLDÜ!'

Türk-Arap Medyası Derneği Başkanı Turan Kışlakçı, A Haber canlı yayınında “Kayıp Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı‘nın öldürüldüğünü birkaç yerden teyit ettik. Detaylar açıklanacak.” açıklamasında bulundu.

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın Suudi Arabistan’ın İstanbul Konsolosluğunda öldürdürüldüğü iddiası ortalığı karıştırdı.

Türk-Arap Medyası Derneği Başkanı Turan Kışlakçı, “Öldürüldüğüne dair kanıtlar var. Biz Cemal Kaşıkçı’nın içeride misafirhanede olduğunu daha sonrada çıkarıldığını düşünüyorduk. Ancak öldürüldüğünü birkaç yerden teyit ettik. Detaylar açıklanacak” dedi.

‘KAYIP SUUDİ GAZETECİ CEMAL KAŞIKCI İKİ ÜLKEDEN UÇAKLA GELEN KİŞİLERCE ÖLDÜRÜLDÜ’

Nişanlısı ile birlikte İstanbul’daki Suudi Arabistan Başkonsolosluğuna evraklarını vermek üzerine giren ve bir daha haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı hakkında flaş gelişme yaşandı. Beş gündür haber alınamayan Suudi gazetecinin öldürüldüğünü A Haber canlı yayında açıklayan Türk-Arap Medyası Derneği Başkanı Turan Kışlakçı, “Öldürüldüğüne dair kanıtlar var. Biz Cemal Kaşıkçı’nın içeride misafirhanede olduğunu daha sonradan çıkarıldığını düşünüyorduk. Ancak öldürüldüğünü birkaç yerden teyit ettik. Görüntüler var. Kaşıkçı’yı öldürmek için iki farklı ülkeden uçakla geldiler. Dünya basının başı sağ olsun. Cemal Kaşıkçı için gıyabi cenaze namazı düzenlenecek. Detayları açıklayacağız” dedi. Öte yandan Suudi gazetecinin neden öldürülmüş olabileceği hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu. Peki Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı neden öldürüldü? Öldürülmesinde Suudi Arabistan’ın veliaht prensi Muhammed bin Salman’ın rolü ne? Yemen’de yaşanan katliamları dile getirdiği için mi öldürüldü? Gazeteci – Yazar Turan Kışlakçı tüm bu soruların yanıtı A Haber canlı yayınında açıkladı.

KIŞLAKÇI: SUUDİ GAZETECİ ÖLDÜRÜLDÜ! GÖRÜNTÜLER VAR DETAYLAR AÇIKLANACAK – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

EMNİYETTEN KAŞIKÇI AÇIKLAMASI

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, evlilik işlemleri için 2 Ekim Salı saat 13.12’de Suudi Arabistan Başkonsolosluğundaki randevusuna giden Cemal Kaşıkçı’nın (Jamal Ahmid H. Khashoggi) Başkonsolosluktan çıkmadığı tespit edildi.

Ayrıca bir kısmı Suudi yetkili olan 15 Suudi vatandaşının, 2 uçakla İstanbul’a gelip aynı saatlerde Başkonsoloslukta bulundukları ve daha sonra ayrılarak geldikleri ülkelere döndükleri belirlendi.

Emniyet yetkilileri soruşturmayı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla bu çerçevede yürütüyor.

Kaşıkçı’nın Başkonsolosluğa girdiği saatle, nişanlısının kendisinden haber alamadığını bildirdiği süre zarfında Suudi Arabistan Başkonsolosluğuna yapılan tüm giriş çıkışlar da emniyet tarafından inceleniyor.

.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA