Alucra Demirözü Köyü

Türkiye’nin normalleşme planı! 17 Mayıs sonrası normalleşme nasıl olacak? Restoran ve kafeler açılacak mı? Düğünler ne zaman başlayacak? .

Türkiye’nin normalleşme planı! 17 Mayıs sonrası normalleşme nasıl olacak? Restoran ve kafeler açılacak mı? Düğünler ne zaman başlayacak? .
Bu haber 12 Mayıs 2021 - 22:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye koronavirüs vakalarının artmasının ardından 27 Nisan’da 17 günlük tam kapanmaya geçti. Tam kapanma kararının ardından vaka sayılarında düşüş yaşanırken, Başkan Recep Tayyip Erdoğan Ramazan Bayramı mesajında bayram sonrası kontrollü normalleşme dönemine geçileceğini açıkladı. Peki, 17 Mayıs sonrası normalleşme nasıl olacak? İşte Türkiye’nin normalleşme planı.

Türkiye'nin normalleşme planı! 17 Mayıs sonrası normalleşme nasıl olacak? Restoran ve kafeler açılacak mı? Düğünler ne zaman başlayacak?

Türkiye tam kapanmaya gitti, koronavirüs vaka sayıları azaldı.

Peki ülke nasıl normalleşecek? Kulislere göre 3 aşamalı bir plan bulunuyor. İşte 3 aşamanın tarihi ve tüm detaylar…

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram sonrası normalleşmeye geçileceğini duyurdu. Hürriyet’te yer alan habere göre; İlk etapta İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerden gidenlerin nasıl döneceği masada. Yeni formül üzerinde çalışılıyor. Gidenlerin bölüm mü bölüm mü kentlere döneceği tartışılıyor.

İLK ETAPTA KAFELER SAAT 20.00’YE KADAR AÇIK OLACAK

Pazartesi sonrası uygulanacak planlamada ilk etapta kafeler, restoranlar ve lokantalar açılıyor ama saat 20.00’ye kadar…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA